Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Fana Legekontor
kunne ikke vært mer fornøyd !
Lege: Geir Skogland Skrevethan følger pasientene sine godt opp,han er hølig og yter god service,altid orden på resepter o.l ,man får den tiden en trenger på timen,jeg kunne ikke vært mer fornøyd med ha han som min fastlege
ellers er alle på fana legekontor hyggelige
anbefales!
Slipper å vente lenge, rolig, grei, dyktig
Lege: Geir Skogland SkrevetFørste gang at jeg er fornøyd med en lege i Bergen. Legen har kontroll og er grei og tilgjenglig.
Uinteressert, lytter ikke
Lege: Christina Elisabeth Brudvik SkrevetVirker ikke som hun hører etter, selv etter gjentatte beskrivelser av problem. Ikke interessert i å løse pasientens situasjon. Henviser ikke videre.
Veldig fornøyd!
Lege: Christina Elisabeth Brudvik SkrevetHar alltid fått komme til akutt dersom påkrevd, dersom dr Brudvik ikke er tilstede så til en annen lege på kontoret noe som er veldig positivt. Har alltid følt å bli tatt på alvor og trygg på behandlingen som blir gitt. Lite forsinkelser inn til time. Litt ventetid på å komme gjennom på telefonen men greit køordningsystem som informerer din køplass på telefonen. Kan anbefales.
En av de beste legene jeg har vært borte i.
Lege: Camilla Hovig SkrevetHun lytter; tar seg tid til å høre på deg. Virker kunnskapsrik. Effektiv.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.