Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Varden Legesenter
En av de bedre!
Lege: Cathrine Høgem Rosenvold SkrevetJeg har hatt Cathrine som fastlege ett par tre år nå, og er strålende fornøyd!! Her er det alltid tid til deg, og har aldri ventet lenge på time, er mer slik at det går nesten litt for fort! Hun har god til deg som pasient, og tar seg god tid, og er svært grundig
Utrolig dyktig
Lege: Cathrine Høgem Rosenvold SkrevetHun er veldig flink. Har vært mye av og på med legene på Varden de siste årene og har hatt en del vikarer, men Cathrine er definitivt best av alle. Glad det ble henne det endte opp med som fast lege der borte. Hun hører alltid på hva man har å si, selv jeg som er bittelitt hypokonder til tider - man blir hørt ut og hun har mange forslag til hva det kan være og mange å henvise til. Hun er litt stille og man blir aldri helt komfortabel sånn sett, men hun er dyktig så det går litt opp i opp og jevner seg ut.
Skuffet
Lege: Asbjørn Nævdal Grini SkrevetHan er nok en ok lege for ordinære sykdommer.
For mer kompliserte tilfeller lytter han lite til
pasienten og møter motforestillinger med irritasjon
og avvisning. Forholdet pasient/lege blir da vanskelig.
Dette blir nok bra :))
Lege: Asbjørn Nævdal Grini SkrevetJeg kviet meg egentlig for å begynne på'an igjen med ny lege etter mange år hos vår "gamle" som valgte en velfortjent pensjonisttilværelse i stedet, Det skulle vise seg å være unødvendig, for vedkommende er hyggelig, interessert, tillitvekkende og kvikk, dvs. akkurat slik jeg håpet han skulle være.
Beste og mest profesjonelle legen jeg har hatt
Lege: Anne Eid Svarstad SkrevetEr svært glad for å ha henne som fastlege. Ikke så mye koseprat, men lyttende, tar pasienten på alvor. Er tvers igjennom profesjonell, og tar alle problemer like seriøst.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.