Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Kilen Legesenter DA
Dyktig
Lege: Rotraud Hedwig Dusik SkrevetUtrolig flink og dyktig lege. Lytter og er nøye. Tar deg som pasient på alvor og sender deg videre dersom det er nødvendig. Veldig hyggelig legesekretærer på kontoret også.
Flink og effektiv
Lege: Rotraud Hedwig Dusik SkrevetDusik er den beste legen jeg har hatt. Lang erfaring og masse kunnskap. Veldig behagelig personlighet. Anbefales, men listen er per tid full.
Trygg og kunnskapsrik
Lege: Rotraud Hedwig Dusik SkrevetHåndterer konsultasjoner nøye, profesjonelt og er en meget tillitsfull person. Anbefales på det sterkeste.
Erfaren, rolig og kunnskapsrik
Lege: Even Askeland SkrevetEven er en flink lege med mye erfaring og det gir trygghet. Han lytter på hva du har og si og får ting til å skje. Det føles godt å ha han som fastlege.
Flink til å henvise raskt videre til de det gjelder, ved behov.
Lege: Even Askeland SkrevetLitt blandede opplevelser her. Gruer meg alltid til å komme hit, mye pga lang ventetid. Det merkes på humøret til sekretær, når det er travelt og det blir ubehagelig som pasient. Mine barn gruer seg veldig til å gå til lege, det hjelper å bli møtt av hyggelig helse personell.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.