Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Moloklinikken
En lege som bryr seg om deg.
Lege: Even Holt SkrevetHadde fått diagnosen hjerteflimmer på Bærum Sykehus ved kontroll av pacemaker. Ble satt på betablokker som reduserte min aktivitet til å være sløv og søvnig,noe jeg ikke ville være med på.Hadde også avtale hos KAL Klinikken noen uker senere, hvor han kutta ut betablokker og Pradaxa blodfortynnende medisin. Fikk Eliquis som ga meg et liv uten neseblødning.Ble sendt til Bærum sykehus for elektrosjokk som jeg gjorde 3 ganger.17 Mars var jeg på Rikshospitalet for Ablasjon. På kontroll i dag 9 Mai . var hjerte uten flimmer og jeg kan trene og arbeide som før. Dette har vært helt fantastisk. Om et år kan det hende jeg kan slutte med blodfortynnende medisin
Dr. Holt
Lege: Even Holt SkrevetTydelig og grundig lege som i tillegg tar seg tid til å lytte til hva pasienten har å si. Gir god informasjon.
Fantastisk flink hjertelege.
Lege: Even Holt SkrevetEven Holt er kunnskapsrik, alltid imøtekommende, og jeg føler at jeg blir tatt godt vare på. Han er nøye og bruker tid på å forklare. Han er der når du trenger ham - og er handlingsdyktig "når det gjelder".
Første gang jeg fikk hjelp var i 2009, og nå i 2016 har jeg fortsatt bare lovord å si om ham.
Han tar imot på kort varsel, og jeg opplever fantastisk god service både fra ham og alle medarbeiderne på klinikken.
Stresset
Lege: Even Holt SkrevetHadde det fryktelig travelt,og kommuniserte dårlig med pasient.Svarte ikke på konkrete spørsmål om resultater,og brukte ca. 10-13 minutter på 2 legebesøk.rapporten til fastlege var også kort og uten svar på vurdering av plakk.
Kunnskapsrik
Lege: Even Holt SkrevetEn flink og omsorgsfull lege. Lytter, forklarer. Tar imot på kort varsel. Holder seg oppdatert mhp sykehusjournaler
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.