Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Heistad Legekontor AS
har 0 interesse av sine kunder
Lege: Erik Fløholm SkrevetFløholm har nok alt for mange kunder. Han roper opp navnet ditt i døren et kvarter til 20 min for sent. Rett etter han har ropt opp navnet ditt snur han seg rundt og nermest spurter til kontoret sitt. Inne hos Fløholm har jeg aldri vært i mer enn 5 min. Han snakker til deg og ikke med deg. Jeg har hatt Fløholm i 20 år nå. Har på følelsen at det er første gang jeg ser ham , hver gang. Utrolig upersonlig lege! Jeg vil bytte!
Empatisk og rolig
Lege: Stefan Martens SkrevetHan tar seg den tiden som trengs. Har ingen følelse av at han stresser. Bryr seg oppriktig om meg som pasient. En gang opplevde jeg at han ble like glad for en god nyhet som meg. Synd at jeg skal flytte fra denne legen.
Ikke så lyttende
Lege: Stefan Martens SkrevetIkke så flink til å lytte eller stille spørsmål, virker mer opptatt av å si sin mening uten å undersøke grundig
Den beste legen jeg har hatt.
Lege: Ida Tornholm SkrevetDen beste legen jeg har hatt. Tar alltid tak i problemene med en gang.
Fantastisk person
Lege: Stefan Martens SkrevetHar ofte fulgt min gamle mor til legen. Fantastisk person. Alltid godt forberedt Alltid god tid og meget høflig. Er han noe forsinket gir han beskjed på en behagelig måte.
Hvis du trenger fastlege og får plass hos Martens er du kjempeheldig!
.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.