Ragnhild Johanne Stuve
Kvinne, 62 år
Spesialisering
- Allmennmedisin
- Øre-, nese-, halssykdommer
Godkjenning
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
Dr Stuve er min fastlegen fra 2022. Jeg oppleve henne som veldig dyktig legen. Fikk alltid hjelp. Jeg anbefaler Tysvær Legesenter
Jeg er ikke formøyd med henne fordi:
1. Hun henviser meg til google for å finne informasjon jeg spurte henne om, til og med uten å vise til sikre kilder.
2. Hun oppleves avvisende og jeg har inntrykk av at hun ville ha meg ut av kontoret raskest mulig.
3. Hun virket ut som hun dannet seg svar før jeg hadde fått snakket ferdig. Avbryter flere ganger.
4. Lytter ikke - hun antok ting istedet for å spørre meg først om det stemmer. Spurte meg ikke en eneste gang hvordan jeg føler ting.
5. Oppleves som at hun har en ovenfra og ned holdning, og når jeg sa i fra om det (På en høffelig og rolig måte) så ba hun meg finne en annen lege som jeg har «Bedre kjemi med»
6. Nektet å henvise videre, da det offentlige ikke har kapasitet men vil heller at jeg skal gå privat.
Får pasienter til å gråte
Lite empati
Velg annen lege !!
Skylder på at pasienter er misfornøyde pga ikke tilgang til A preparater her inne på siden.
Det stemmer ikke!
Helt andre årsaker !!!
Tok seg god tid, fikk mye god informasjon.
Følte meg ivaretatt.
Ett stort pluss er at jeg kom inn til rett tid
En dyktig og flink lege som lytter, hjelper og forstår. Jeg som pasient føler meg ivaretatt ved hvert besøk, og den situasjonen det gjelder. Jeg er veldig fornøyd med at Dr. Stuve er min fastlege.
Eneste minuset er at det kan være lang ventetid før man kommer inn til legen selv om man har en time. Det kan også være litt vanskelig å få tak i legesenteret via tlf. Men jeg er så fornøyd med resten at det veier opp for dette.
Vis flere...