Siren Haugland

Allmennlegespesialist og fastlege
Kvinne, 63 år

Spesialisering

Allmennmedisin

Godkjenning

Autorisasjon (1990)

Ledige plasser

0 av 1000
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass

Venteliste

227 personer

Sist ledig plass

Se når legen sist åpnet sin liste for nye pasienter utenom ventelisten

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Siren Haugland er en av 267 fastleger i Bergen

Brukernes vurderinger

Om vurderingene
Samlet vurdering
(53)
53 vurderinger
Tilgjengelighet
(40)
40 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(42)
42 vurderinger
Service
(37)
37 vurderinger

Siste vurderinger av Siren Haugland

Seriøs og lyttende

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Har bare gode erfaringer med Siren som fastlege. God oppfølging etter hvert besøk og tar alle seriøst. Utfører alle oppgaver med stødig hånd. Gir god informasjon og svarer gjerne på spørsmål. Kan ikke gjøre annet enn å skryte av henne. Beste fastlegen jeg har møtt!

Flink fastlege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg har flyttet fra Bergen, men det tok ett år før jeg klarte å bytte fastlege. Jeg springer ikke ned dørene på legekontoret, men de gangene jeg har vært der blir du sett og hørt, meget god pasientkommunikasjon. Kan være noe ventetid før time, men dette vet jeg skyldes at hun tar seg tid til pasienten hun har på kontoret. Jeg får den tiden jeg trenger og da er det greit at pasientene før også får det. Noe ventetid for å få time. Konklusjon: en fantastisk lege som jeg absolutt anbefaler.

Veldig flink lege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Hun tar pasienten veldig seriøs. Hun følger meg opp og tar symptomer på alvor. Utfører mye tjenester.

En lege du håper aldri slutter

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Haugland lytter alltid svært aktivt og forsøker alltid å løse de utfordringene du har. Hun henviser gjerne videre dersom hun føler hun ikke er god nok til det du ber om. Man føler at hun bryr seg når hun lytter, og tar alle saker alvorlig. Hun er smilende og vennlig og forsøker å følge med på livet ditt ellers, i den grad det er mulig. Kort ventetid.

Svært dyktig lege

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Har hatt Siren Haugland som fastlege i over femten år, og er svært fonøyd. En svært dyktig og kunnskapsrik lege, og er helt uovertruffen. Hun tar seg allltid tid til å være grundig, uansett om hun er forsinket. Og når hun er forsinket, er det heilt greit å vente, for da vet mjeg at andre får like god hjelp som meg.

Vis flere...