Hallvard Dvergsdal
Mann, 51 år
Spesialisering
Godkjenning
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
Alltid lydhør, forklarer hva han gjør og er stor nok til å søke råd hos sykehusspesialistene
ble hørt fra dag 1 om mine plager og sykdom og ble tatt seriøst. Har fått god oppfølging med tester og undersøkelser og har tid til å prate om veien videre i behandlingen. Han er en kjempedyktig lege og flink med barn. Her går hele familien til samme fastlege. Han er den beste legen jeg vet om :)
Byttet fastlege 2 ganger i Trondheim før jeg endelig fant en mann med nok kompetanse til å kunne forstå problemene. Jeg ble ikke en kasteball i systemet, men fikk hjelp til å løse problemet (og ikke bare fjerne symptomene) Hallvard er en svært god lege.
Hallvard er alltid blid og hyggelig, og viser empati både for store og små pasienter i vår familie. Han tar seg alltid tid til en prat utover det faglige, og kommer alltid med nyttige tips til hvordan man forebygger i forhold til sykdom eller andre plager.