Gisle Berge
Mann, 68 år
Spesialisering
- Generell kirurgi
- Ortopedisk kirurgi
- Ortopedisk kirurgi (gren)
Første besøk her. Og han fortalte meg mye jeg aldri, i en alder av 65, har visst om bena mine. Aldri har jeg ledd så mye under en legetime, og heller aldri vært så lenge inne! Effektiv lege, tok seg god tid, og forklarte all elendigheten så jeg forsto godt! I motsetning til tidligere operasjoner, hvor man venter i evigheter, så satte han meg opp til operasjon 5 dager etter!! Gleder meg til å komme tilbake!
Effektiv specialist lege som är empatisk och kan sitt jobb.
Trygg og kunnig.
Personalen ger ett fint bemötande.
Jeg ble vel mottatt. Legen var godt oppdatert på min historie. Legen så umiddelbart mine utfordringer og søker å finne løsning. Jeg er spent på min neste time, etter røntgen skal jeg tilbake. Det blir bra!
Dette er et fint menneske. Medmennesklighet i fokus, - vet egentlig ikke hva jeg skal skrive, - annet enn at han er en sånn 'type' som man blir avslappet av å være rundt. Snill mann, og dyktig i faget sitt. Har bare godt å si om han, - helsenorge er heldige som har han på laget!!
Gisle er den beste legen jeg har opplevd. Svært rask, var der til konstulasjon og fink vite samme dagen at jeg fikk operere om 2uker. Og andre gangen kunne jeg bestemme selv. Svært hyggelig, blid og morsom kar. Tuller og tøyser litt, men også likevel svært profesjonell. Svært fornøyd med resultatet etter begge operasjonene
Vis flere...
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.