Nanna Kristine Signebøen
Kvinne, 45 år
Jeg begynte hos Nanna når to jeksler trengte rotfylling. Det ble mange timer i stolen for å få pyntet på tennene og hun har hele tiden framstått trygg og hyggelig.
Bedøvelsen settes skånsomt og akkurat nok til at det meste er borte når jeg går derfra. De siste årene har jeg pga medisiner vært hos tannlegen to ganger hvert år og i perioder har det vært mye arbeid. Den gamle "skoletannlegen" har nok også bidratt til litt ekstra jobb.
Det er så behagelig som en tannlege kan bli når hun jobber og jeg anbefaler henne til alle jeg kjenner.
Nanna er en faglig dyktig tannlege. Og minst like viktig; hun er en empatisk person som tar hensyn til dine behov. Hun gjør alt hun kan for å imøtekomme dine forespørsler.
Jeg har stor skrekk for tannleger, men Nanna og sekretæren tok så godt vare på meg at jeg faktisk ikke gruer meg så veldig til neste gang. Hun er forsiktig uten å bli pillete.
Jeg har de beste erfaringer. Hun er faglig dyktig og er mitt førstevalg som tannlege. Anbefales for alle som trenger en ny tannlege å gå til i Halden.
Nanna er en fantastisk Tannlege , lugn og rolig. Noe som fører til at du føler deg trygg i tannlegestolen, Hu er flink til og forklare hva hun skal gjøre, og informerer deg hele Tiden, Nanna har kurert min Tannlegeskrekk
Vis flere...