Tilsvar til vurdering

Raskt, vennlig og effektivt

Dette skriver jeg for å berømme kiropraktor Alexander Peter Horne.
Etter to dager med svimle opplevelser, spesielt i horisontal posisjon ved snuing i sengen,
fikk jeg en mistanke om krystallsyken.
Jeg ringte min fastlege og fikk time senere samme dag.
Gjennom litt søken på internett fant jeg info om krystallsyken og kom samtidig over hjemmesiden til Ullevål Kiropraktorklinikk med en link på deres forside om behandling av nettopp krystallsyken. En telefon dit der jeg treffer på Alexander Horne, for deretter å sitte på hans behandlingsrom 45 minutter senere. Han kjører gjennom noen kliniske tester, tester videre for krystall og konstaterer symptomer for nettopp dette. Han ønsker videre å behandle meg der og da, og legger meg i tre ulike posisjoner for å "lirke" krystallet tilbake på plass. Jeg blir sendt hjem, ganske blek og ør i toppen, og er blitt bedt om å holde hodet oppreist i 12-24 timer.
To dager etter kjenner jeg meg som et nytt menneske, men forsøker ikke å provosere hodets posisjon. Om natten ligger jeg fortsatt høyt med hodet.
Kontrolltime uken etter hos Alex der han konstaterer at jeg ikke har noen tegn til krystallsyken. Jeg kjenner meg fullstendig restituert. Tusen takk for effektiv behandling.