Tilsvar til vurdering
Pasienten i fokus
Sønnen vår på 10 år hadde en hurtigvoksende hudsvulst. Fastlegen kunne ikke operere og henviste ham til offentlig plastikkirurg der ventelisten var lang. Privat hudlege var på ferie og kunne først ta i mot ham etter noen uker.
Hos Kirurgi vest fikk han time på dagen og fikk fjernet svulsten samme dag. Dr. Irgens tok seg god tid og forklarte underveis. Hun informerte godt om sårstell og fjerning av sting. Hun tok kontakt etter noen dager for å høre hvordan såret så ut og vi fikk spørre om ting vi lurte på. Stingene ble fjernet etter 10 dager og vi fikk resultat av patologisvar med en gang det var klart.
Vi er utrolig takknemlige for at sønnen vår fikk komme til samme dagen og ble kvitt den plagsomme svulsten! Dr. Irgens er en meget dyktig kirurg som tar pasienten på alvor, tar seg god tid, er kunnskapsrik og svært imøtekommende. Vi vil på det sterkeste anbefale Kirurgi vest og Dr. Irgens!