Sara Nordanger
Kvinne, 34 år
Jeg har gått flere ganger til Sara og er veldig fornøyd med behandlingene. Hun er en dyktig kiropraktor og har masse kunnskap som hun gjerne deler. Dette synes jeg er positivt og jeg føler aldri at mine spørsmål er dumme. Som pasient har jeg blitt fulgt opp gjennom behandlinger og tips til øvelser jeg kan gjøre hjemme. Helt klart en behandler jeg anbefaler!
Etter å ha prøvd 3 andre kiropraktorer, fant jeg Sara. Hun er bare fantastisk flink. Slittet med svimmelheten i langt tid og den er 90% redusert nå. Tusen hjertelig takk flinke Sara.
Jeg er veldig fornøyd med behandlingene mine hos Sara. Hyggelig, trygg og kjempe flink behandler som tar godt vare på deg :)
Fant Sara etter å ha lest flere gode artikler av henne, samt fått henne anbefalt. Veldig fornøyd etter å ha vært til behandling. Kunnskapsrik, dyktig og behagelig. Føler meg godt ivaretatt hos henne. Anbefales!
Sara er effektiv, virker oppdatert på plager og behandlingsmåte, er hyggelig og tillitsvekkende. Absolutt en kiropraktor jeg kan anbefale. Reiser heller et stykke til henne fremfor å bruke kiropraktorer nærmere meg som ikke er like gode.
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.