Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Bjølsen Legesenter
Den beste fastlegen!
Lege: Svein Erik Karlseng SkrevetJeg har hatt Svein Erik Karlsen siden jeg var 20 år ( i 16 år nå ), og er veldig veldig fornøyd med han som fastlege. Jeg blir alltid tatt på alvor, han bruker god tid til å lytte og gi tilbakemeldinger, spør alltid om det er noe mer han kan hjelpe meg med og er veldig hyggelig. Det er sjeldent forsinkelser og man får time på dagen.
Dyktig og effektiv
Lege: Svein Erik Karlseng SkrevetKarlseng er en effektiv lege som man enkelt kan få gode råd og støtte fra. Han har alltid en løsning og er det en henvisning som skal til så er det ingen problem. liker at han er effktiv jeg har ingen behov for å sitte der på kontoret og prate bla bla, inn/ut og en løsning på sykdom er perfekt måte å håndtere meg som pasient på. Fantastisk bra sykepleiere som er alltid hyggelige og utrolig flinke til å ta blodprøver! Enkelt å få time på dagen/dagen etter. Anbefales virkelig!
Bra Lege
Lege: Svein Erik Karlseng SkrevetKarlseng er alltid der for meg når jeg trenger ham, med gode råd og sympati. Han er nøye og tar gjerne for mange prøver enn for få.
Ikke interessert
Lege: Svein Erik Karlseng SkrevetHyggelig men uengasjert, virker ikke genuint interessert.
gjør det han må
Lege: Svein Erik Karlseng SkrevetDenne legen gjør det han må for deg som pasient, men ikke mye ekstra.(nå har ikke jeg hatt de helt store problemene heller, men)
Han er snill og høflig og grei, men man føler at man må skynde seg og si akkurat det som er problemet. viser lite empati og verbal støtte tilbake, MEN er løsningsorientert og henviser gjerne videre.
på legekontoret er det hyggelige legeassistenter, og lett å komme gjennom på telefon og å få time. bra!
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.