Haugesund Legesenter

Kontakt

Telefonnummer52 70 55 8052 70 55 ...
Skippergata 14 5527 Haugesund
Vis kart

Tilknyttede personer

Brukernes vurderinger

Om vurderingene
Samlet vurdering
(48)
48 vurderinger
Tilgjengelighet
(41)
41 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(44)
44 vurderinger
Service
(39)
39 vurderinger

Siste vurderinger av behandlere ved Haugesund Legesenter

Lytter, blir ikke hørt, ventetid på venterommet

Lege: Åshild Fykse Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Hatt Dr.Fykse i 4 år. Må altid vente minst 30 min, holder skjelden tiden. Viser at hun lytter til deg, henviser deg videre til spesialist, men det elektriske systemet er ofte i uorden. Når det blir oppdaget blir ikke henvisninger sendt på ny. Må selv passe på at /ringe å sjekke om henvisninger er kommet frem. Dette har skjedd 3 ganger på 4 år nå. Føles ikke at jeg blir tatt på alvor med mine og barnas kroniske sykdommer. Blir sykemeldt istedenfor å finne ut av problemet ommat og ommat. Byttet derfor fastlege.

Opplever Fykse som en veldig kunnskapsrik og lyttende lege. Hun har empati og er så absolutt en lege jeg vill anbefale !

Lege: Åshild Fykse Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Åshild Fykse er veldig profesjonell og handlingsdyktig, samt gode verdier som medmenneske. Får gode svar og råd,og bliver hørt. Setter stor pris på hennes bistand gjennom ett tungt forløp med sykdom. Kan varmt anbefale henne videre .

Dr. Glette - her blir jeg ivaretatt

Lege: Kjell Ivar Glette Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Javisst har Glette det travelt, men han tar seg tid til meg som pasient likevel. Er også svært godt fornøyd med service, og har det vært noe som hastet, så har jeg kommet til nokså kjapt. Liker meg hos Glette!

Bytter aldri!!!!

Lege: Kjell Ivar Glette Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Glette har vært min fastlege i over 10 år og jeg bytter aldri! Han tar seg tid til pasientene sine og lytter og forklarer grundig. Dette fører nok ofte til at det blir mye ventetid, men heller det enn at du skal føle deg til bry.
Men savner hans gamle kontor med smilende skranke-personell!!! Surere skal du lete lenge etter...provoserende når det er det du må se på i timer på venterommet...
Syns ikke sms systemet fungere serlig bra heller, men
Glette ..fantastisk lege, rett og slett!

Dyktig, men travel

Lege: Kjell Ivar Glette Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Overskrift: Dyktig, men travel

Dr. Glette er en dyktig lege, som tar deg på alvor, og lytter til hva du har å si. Så det som har med legen og hans oppfølging er veldig bra. Du kommer også stort sett alltid til hos Dr. Glette, MEN du må vente, ventetiden er nok i snitt 50-60 min på å få komme inn. Synes også at noen av sykepleierne virker sure og ser på deg kun som en plage.

+++++
Dyktig
Lytter
Tar seg tid til deg
Du får nesten alltid time samme dag

------
Lang ventetid på venterommet
Dårlige parkeringsforhold
Vanskelig å få snakke med legen, alt går via sykepleier på kontor

Les alle vurderingene

Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.

Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.