Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Ganddal legesenter
Trygg og god lege
Lege: Askild Ekrem Tveit SkrevetJeg gruet meg til min tidligere fastlege skulle gå av med pensjon, men han kunne forsikre meg om at Askild var en kjekk og hyggelig kar og jammen hadde han rett :) føler meg både sett, hørt og godt ivaretatt!
Beste fastlegen som finnes
Lege: Askild Ekrem Tveit SkrevetEr verdens heldigste som tilfeldigvis fikk Askild til lege når min forje ble pensjonert. Han er veldig flink til å følge meg opp, og holder det han lover. Han har i tillegg påvirket hele legesenteret i positiv grad ved å innføre en ny digital timebestilling, endret på telefonsvareren, der han selv snakker nå, og bruker telefonkonsultasjon der dette er det beste valget for timen. Han er også veldig kunnskapsrik, og forklarer ting på en skikkelig og forståelig måte. Også føles det som han har all verdens tid til akkurat DEG, akkurat når DU er der. I tillegg svarer han raskt på e-konsultasjoner og det er sjelden lang ventetid på venterommet.
Ville aldri byttet han ut.
Kjempe lege!
Lege: Askild Ekrem Tveit SkrevetEtter mange år fant min sønn en lege som faktisk hørte på han og forsto han. Desverre så sluttet han her på Karmøy. Hun som har tatt over etter han kan Dere få billig av meg 😡
Nr. 1 doktor i verden
Lege: Ane Wiksnes SkrevetSjelden faglig dyktig lege, tar undersøkelser på ytterste alvor med dyp respekt. Evnen hennes til å lytte og være forståelsesfull gir Ane 10/10 stjerner fra min familie.
Lyttende & flink!
Lege: Ane Wiksnes SkrevetDet var en positiv overraskelse, hun er faglig dyktig, løsningsorientert og ikke minst har hun et «vinnende vesen».
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.