Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Furumoen Legesenter
Hjertevarm lege som tar deg på alvor
Lege: Lars Harald Opshaug SkrevetMåtte dessverre bytte fastlege da jeg flyttet fra Narvik,skulle ønske jeg kunne tatt fastlege Lars med meg.Jeg opplevde Lars som en hjertevarm og betryggende lege.Legesekretærene på Villaveien legesenter er også fantastiske,de svarer raskt når du ringer og haster det veldig så får du time på dagen.Og har ikke Lars mulughet eller er borte så kan du få et innsmett hos Ellen som også er et fint medmenneske og dyktig lege.Lars er ytterst sjelden forsinket,han er imøtekommende og lyttende og har mye empati og omsorg for sine pasienter.Hele familien min har hatt Lars som fastlege i over 10 år og vi er så takknemlig for god,rask og trygg helsehjelp på Villaveien legesenter i den tiden vi bodde i Narvik.Anbefales på det varmeste
Tiltaksløs. Anbefales ikke
Lege: Lars Harald Opshaug SkrevetMitt første møte med denne legen startet med at jeg rekker fram hånden for å hilse, hvorpå han svarer med "tror ikke det". han var redd for smitte??Da jeg forteller ham at jeg har vært plaget med elveplest i over 6 uker, svarer han: " hva mener du jeg skal gjøre med det?" Har inntrykk av at han vil gjøre unna flest mulig pasienter på kortest mulig tid.
Utrygg
Lege: Lars Harald Opshaug SkrevetUtrygg, lite handlekraftig, ikke oppdatert, lite fokus på pasient, unøyaktig på pasient utsatt, mer opptatt av lunsjpause, økonomisk orientert, dårlig oppfølging...hvis du er i tvil, velg andre allmenn praktiserende leger!
Veldig flott lege
Lege: Lars Harald Opshaug SkrevetVeldig flott lege som hører etter og vill hjelpe. Anbefaler han sterkt:) Hyggelig personale og profesjonelt.
Fantastisk lege.
Lege: Lars Harald Opshaug SkrevetFlink til og følge opp pasientene,hører å lytter,og i sammabeid med passienten finner han ut hva som feiler deg,en fantastisk flott lege,å er den beste legen jeg har hatt.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.