Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Legegruppen Manglerud
Nadir Latif
Lege: Nadim Latif SkrevetUtrolig lege,alltid blid og setter seg inn i pasiientens problemer.Var veldig skeptisk da han skulle overta fra Dok.Moe.Han er for meg en fantastisk lege.Følger opp alt med prøver osv.Stoler 100prosent på han.Så kjære Latif fortsett sånn.Digger deg.
En god reservelege
Lege: Nadim Latif SkrevetJeg har ikke vært hos Latif så mange gangene, da det er den andre legen ved samme legekontor som er min primærlege. Men det har hendt at min primærlege ikke har vært tilgjengelig, og at jeg da har vært hos Latif. Jeg oppfatter ham som svært høflig, nesten i overkant ;-) Han tiltaler pasientene sine konskevent ved etternavn, noe som for meg personlig skaper litt avstand, men som jeg tror han mener som en høflig gest.
De få gangene jeg har vært hos ham, har han lyttet til meg og vært hyggelig og imøtekommende. Har fått den hjelpen jeg trenger. Han nevner gjerne sin egen familie, men igjen oppfatter jeg dette som et forsøk på å være personlig, og ikke som at han ikke bryr seg om meg som pasient.
Han er nok kanskje litt mer "effektiv" av seg, og har ikke den samme varme tilstedeværelsen som min primærlege, men jeg er ikke i tvil om at han kan faget sitt til fingerspissene, og dermed er en god lege.
En lege for livet
Lege: Harald Eik Løvland SkrevetHar hatt Løvland som lege de siste 15-16 årene. Har nå flyttet til en annen by, men vil ikke gi opp Løvland som fastlege. Det er verdt å kjøre den biten for å komme til en lege som kjenner meg veldig godt, som har en ekte interesse i min helse, som er oppmerksom og lytter, tar meg på alvor, får innspill fra andre leger hvis han ikke føler seg helt sikker på diagnose/behandling, har lav terskel for å sende videre til mer inngående undersøkelser; han er i det hele tatt en særdeles god lege! Han er i tillegg en mann med godt humør og god humor, og han tar seg alltid god tid til deg som pasient - du blir ikke rushet ut døren der :) Han er også flink til å vise at han lytter - han snur seg mot deg, sitter ikke med nesa i pc'en mens man snakker.
Etter at de la om rutinene for øyeblikkelig hjelp, har også tilgjengeligheten blitt markant bedre syns jeg.
Den absolutt beste legen jeg kunne tenke meg
Lege: Nadim Latif SkrevetLatif er en fantastisk lege. Han tar deg alltid alvorlig, og tar seg god tid , føger opp og kommuniserer veldig bra. En slik fastlege skulle alle ha. Hadde hele helsenorge fungert like bra så hadde alle vært tilfredse.
En fantastisk omtenksom lege
Lege: Harald Eik Løvland SkrevetDr Løvland har vært min lege i 18 år. han tar seg alltid tid til å høre, forklarer nøye og er alltid "tilstede". Følger også opp, gjerne med en tlf osv. Flyttet fra Manglerud for 15 år siden, men tviholder på han :-)
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.