Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Labyrinten Legesenter
Ikke inntrsert i å hjelpe
Lege: Bjørn Roger Ness SkrevetNår legen din sier at det er farligere for meg å bli avhengig enn att jeg har det bra da er det ikke håp..
Verdens flinkeste
Lege: Natalia Tracyanne SkrevetBlir sett og hørt. Blir rolig og avslappet i Natalies nærvær. En lege som vi skulle hatt flere av. Jeg er glad jeg har en slik dyktig fast lege.
Beste legen
Lege: Muhammad Anas Malik SkrevetHan er den beste legen som jeg har hatt, kommunikasjon er topp og man ser han bryr seg om pasientene sine. Herlig holdning og alltid smiler og lytter.
Rotete og skravlete
Lege: Anders Fortun SkrevetDette er en fastlege du må sette av en hel arbeidsdag for å besøke. Du blir sittende flere timer på venterommet for å så komme inn til en fastlege som ikke hører på hva du sier, avbryter deg for å forklare om irrelevante ting og snakker alt for mye om seg selv og ikke medisinsk fakta. Eneste produktive er at han henviser deg til andre fordi han brukt for lang tid å snakke om napoleons krigen til å undersøke deg.
Og kontoret hans ser ut som ett ekstremt uorganisert lager. Ligger gammelt datautstyr strødd, papirer og bøker over alt og pasient sengen er ofte fylt med div greier slik at den ikke kan brukes. Føles ikke rent og hygienisk i det hele tatt. Blir mere stresset av å være der inne enn noe annet.
Fantastisk, omsorgsfull og unik!
Lege: Muhammad Anas Malik SkrevetVerdens beste lege. Han opptrer høflig, imøtekommende og profesjonelt. Han kan utrolig mye og henviser videre hvis det er noe han er i det minste usikker på. Jeg har aldri følt meg mer sett, hørt eller ivaretatt hos noen annen lege. Jeg kommer til å beholde denne legen uansett hva. Anas har alltid et smil på lur og tar seg god tid til pasientene sine. Selvom legekontoret har lang ventetid, vet jeg alltid at det er verdt det når jeg kommer inn til Dr. Malik! Uten tvil Elverums beste fastlege.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.