Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Slagen Legekontor
God tid og tar meg på alvor!
Lege: Kjell Arne Bustnes SkrevetJeg opplever å bli møtt. Jeg har alltid fått time når jeg trenger og han tar seg god tid til meg. Jeg opplever han som kunnskapsrik og dyktig og han er god på å henvise videre om nødvendig! Han er blid og hyggelig.
Tar seg tid og forklarer
Lege: Kjell Arne Bustnes SkrevetTrivelige samtaler.
Lytter og respekterer dine meninger, meget bra.
Dessverre så kan man ikke si det samme om sekretærene som er korte, uten smil og til dels sure.
God lege
Lege: Kjell Arne Bustnes SkrevetBustnes er en god lege. Han tar seg god tid, men negativt er at han spøker litt for mye noen ganger.
Helsesekretærene er dessverre ofte meget lite serviceinnstilt og har en skarp og negativ tone.
Veldig opp og ned
Lege: Per Christian Bjerknes SkrevetHar både gode og dårlige erfaringer. Noen ganger er han veldig flink, hører på hva du sier og undersøker nøye. Andre ganger er han avvisende og til tider direkte frekk og vil ha deg ut av kontoret fortest mulig. Men sier du ifra og "slår i bordet", så skjerper han som regel seg.
Faglig dyktig lege
Lege: Per Christian Bjerknes SkrevetBjerknes har vært vår familielege ein årrekke. Alltid hyggelig og brukerorientert. Vektlegger forebygging og har et helsefremmende perspektiv.Anbefales
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.