Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Diploma AS
God kunnskap
Lege: Lars Gisle Heiberg Ringen SkrevetHan ser og hører deg. Bra lege vil anbefale han på det sterkeste.Han bruker god tid på deg og har en god opplevelse etter endt time.
Fantastisk Lege
Lege: Geir Siem SkrevetAlle på legekontoret er imøtekommende og hyggelige. Jeg har vært hos Geir Siem 3 ganger. Første gang for undersøkelse av mandlene. Andre gang for korona test før opprasjon. Og 3 gang for mandel opprasjon. Han har vært like hyggelig vær gang, og tar seg altid god tid. Han er en lege jeg setter stor pris på.
Ikke ofte man møter så bra lege.
Eller så fantastiske legekontor damer.
Ikke er dem dyr i pris heller.
Harhendt mot pasient
Lege: Olav Jetlund SkrevetTenker lite på hvem som har smerter under behandlingen bryr seg lite om hva pasienten føler
blir nok ikke flere konsultasjoner hos han.
Skremmende opplevelse.Lege Olav Jetlund
Dømmende og arrogant
Lege: Olav Jetlund SkrevetJeg jobber som spesialist innen IT og har musikk som hobby
Første inntrykket mitt er at han ikke liker musikere etter kommentaren: ‘Jaså, du er musiker du!!’
Jeg sliter med sterke tinnitusplager etter et hjerneslag for ett år siden.
Her var det absolutt ingen hjelp å få eller forslag til hjelp.
Jeg spurte om det var noen hjelpemidler og fikk til svar: ‘ Ja, sikkert. Det finnes kanskje noe høreapparat’. Virket som han bare ville ha meg ut.
Fant en ny klinikk i Oslo hvor jeg ble møtt med respekt og fikk all den hjelpen jeg ønsket. Nå er hjelpemidler på vei og oppfølgingstime er avtalt!
PS! Dette er den andre legen jeg har brukt hos Diploma Lørenskog og definitivt den siste på dette legesenteret.
Jeg blir alltid sett på som blid og positiv person og har ingen problemer med folk/leger jeg møter ellers!! Hun som tok hørseltesten var forøvrig veldig hyggelig!
Veldig bra lege!
Lege: Olav Jetlund SkrevetVar hos Olav på konsultasjon med bihulene, og det var veldig bra.
Han er en veldig hyggelig og forståelsesfull mann, noe som er beroligende når man skal ha lange instrumenter langt inn i nesa. Han hørte på hva jeg hadde å si, og møtte meg på en god og verdig måte.
Damene på kontoret er også veldig hyggelige og omsorgsfulle.
Jeg har vært der for noen år siden, da hos en annen lege, og det var ikke bra. Så tusen takk, for at det ble en god opplevelse denne gangen!
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.