Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Maxis legesenter as
Trygg å god plass å dra til.
Lege: Helene Brown Samuelsen SkrevetJeg trenger helsevesnet kanskje litt mere enn andre. Å da er jeg veldig glad for at Maxis er mitt legesenter. Bestandig trivelige, å hjelpsomme. Det er det beste legesenteret jeg har vært på. Kan sterkt anbefales.
Trygg og kunnskapsrik
Lege: Håvard Orlien SkrevetHåvard har kanskje ikke psykologi som interessefelt men for en snill, trygg, kunnskapsrik og lyttende lege. Jeg har vært gjennom alvorlig sykdom og blir alltid tatt på alvor når jeg har kommet med nye symptomer. Føler meg som hypokonder men han forstår. Han ser, lytter og henviser videre. Føler meg svært godt ivaretatt. Veldig hyggelige og flinke sekretærer også
Trygg og fin lege
Lege: Jonas Løvbrekke Handeland SkrevetDette er en lege som bryr seg om at hele deg skal ha det bra - både fysisk og psykisk. Han tar deg seriøst og bruker tid på pasientene sine når de har behov for det. Jeg er veldig fornøyd med denne legen.
Svært god lege. Imøtekommende og dyktig.
Lege: Håvard Orlien SkrevetTar ting på alvor, gir fornuftige råd, lytter til pasienten. Virker genuint engasjert og interessert i å hjelpe. Et godt menneske.
Trygg og lett å snakke med
Lege: Jonas Løvbrekke Handeland SkrevetFlink til å sjekke opp det han ikke vet. Flink til å høre på pasienten. Tar pasienten på alvor. Hyggelig og imøtekommende.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.