Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Nesttun Allmennpraksis
Faglig dyktig, og svært empatisk
Lege: Bent Folkvord SkrevetEn imøtekommende lege som 'ser' hver enkelte pasient. Faglig dyktig, og har svært god oppfølging - langt over gjennomsnittet.
Trygg og kunnskapsrik
Lege: Benedicte Djupesland SkrevetHun er imøtekommende, vennlig, lyttende og gir inntrykk av å være faglig dyktig.Hun har tydeligvis satt seg inn i tidligere behandling.
Kunnskapsrik og open
Lege: Lene Kristin Kroken SkrevetOpplevde ho som interessert og nysgjerrig, dyktig og svært dedikert til jobben. Litt ventetid, men fekk likevel følelsen av at ho hadde god tid til meg.
Veldig fornøyd
Lege: Kari Skagseth SkrevetHar hatt Skagseth som fastlege i over fem år og er kjempefornøyd. Var fornøyd med min forrige lege også, inntil jeg fikk en masse merkelige symptomer som jeg opplevde ikke ble tatt på alvor. Skagseth sendte meg rundt til alle de spesialistene jeg trengte for å bli utredet. Opplever henne som veldig hyggelig, vennlig, folkelig, imøtekommende, interessert og empatisk, og kjenner ikke igjen enkelte av beskrivelsene her. Jeg har en lavstatus-sykdom og går ofte til legen, men føler alltid at jeg blir tatt på alvor av Skagseth.
trygg og kunnskapsrik
Lege: Bent Folkvord SkrevetRask time når jeg eller han vurderer henvendelsen til å haste. sender videre til spesialist hvis jeg ønsker det eller at han vurderer det til å være nødvendig for å stille riktig diagnose.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.