Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Lørenskog Legesenter
Alt for dårlig tid
Lege: Mohammad Omar Pervez SkrevetHan har alt for dårlig tid til pasienter. Han rusher deg ut og snakker alt for fort og mumler mye. Vanskelig å forstå hva han sier.
Har ikke e-konsultasjon, sier det er grunnet han har alt for mye å gjøre.
Følger opp
Lege: Bojan Popovic SkrevetHar et godt inntrykk. Har vært der med plager relatert til det psykologiske og fysiologiske. Han har fulgt opp, henvist videre der det har vært behov og sendt til videre utredninger på bakgrunn av symptomer og prøvesvar. Det er egentlig hva jeg forventer av en fastlege, så har ikke så mye å utsette.
Imøtekommende, lyttende og dyktig.
Lege: Synnøve Lie Kvisler SkrevetHar hatt henne som fastlege i mange år og er veldig fornøyd.
Hun er alltid imøtekommende og lytter til det du har å si. Hun er også grundig i undersøkelsene og henviser/konsulterer hvis hun må.
Er også tilgjengelig. Får time på kort varsel.
Et ekstra pluss at de i telefon/respesjon/lab er veldig imøtekommende!
Utrygg på seg selv
Lege: Synnøve Lie Kvisler SkrevetLege Kvisler er usikker når hun kommuniserer med pasienten. Man lurer på om hun kan faget sitt. Jeg anbefaler ikke henne som fastlege
Beste fastlegen jeg har hatt
Lege: Mohammad Omar Pervez SkrevetOmar er trygg, empatisk og lyttende. Han oppdaterer seg raskt og er også god til å sortere gode bekymringer fra dårlige. Han har sendt svar og fylt resepter på kvelder og i helger, noe som selvfølgelig har vært fantastisk for meg, men ikke noe jeg har forventet. Jeg håper han får det bra i Lørenskog og at arbeidsmengden ikke blir for stor. Han blir savnet.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.