Svein Lorents Larsen
Mann, 66 år
Spesialisering
Godkjenning
Ledige plasser
123 av 250 (Nedeneslegene AS)
Føler meg godt ivaretatt hos han. Tålmodig, rolig og bruker tid der det trengs. Er det noe som ikke kan svares på der og da undersøkes det og man får raskt utfyllende svar. Mye tillitt!
Jeg har møtt svært mange leger i mitt liv, men en så arrogant og ignorant person, har jeg aldri møtt på. Han skal kun ha rett, overkjører deg totalt og tildeler deg følelser og tanker som ikke er dine egne, og som du ikke kjenner deg igjen i.
Han kan sikkert være hyggelig, men da må man bare si seg enig med han hele tiden, han tåler ikke kritikk tilbake. Kan absolutt ikke anbefales for en som trenger fastlegen sin mye, da man hverken føler seg forstått, hørt eller hjulpet, på noen som helst måte.
Dr. Larsen er vennlig, snill og dyktig, i det hele tatt en fantastisk lege som bryr seg om sine pasienter og følger opp, også utenfor kontortiden. Sjelden å få en sånn lege i våre dager!
Oppi denne forferdelige epidemien vi gjennomgår nå, med coronaviruset:
Min sønn har Larsen som fastlege, og Larsen har vært så fantastisk for en smule hysterisk hønemor som blei satt i karantene pga luftveissymptomer på både sønnen min å meg, han ringt ghver eneste dag første uka, å har holdt konstant kontakt med oss heile veien nå. Er så innmari imponert!!! Sykepleieren som jobber der, ei lys søt jente, tok seg tid med maske å utstyr å kom opp for å ta prøver, så utrolig koselig jente💚 Og ho kom opp seinere for å hente noen andre prøver!!
Di tar ALLTID telefonen på kontoret, og han har en mobil man kan sende sms til ved behov i helger eller på kveldene. Har ikke ord, verdens mest tålmodige å omsorgsfulle lege å ansatte jeg noen gang har møtt!!!!
Takk🙂💚🌞
Blir tatt på alvor
Sender videre til spesialister hvis det er usikkerhet om diagnose
God tilgjengelighet
Vis flere...