Joicy Selina Rajakumar
Kvinne, 45 år
Som fastleger flest er det gjerne forsinkelser når man kommer (men det viser vel bare at de tar seg tid til hver enkelt og slipper til akutte). Joicy er høflig, lytter til deg og rolig person. Veldig fornøyd med henne som fastlege.
Joicy er den beste fastlegen jeg har hatt. Hun tar seg god tid, lytter og er oppriktig opptatt av å hjelpe og ikke minst forebygge. Hun tenker helhetlig, er tøff og støttende. Første gangen jeg har kommet ut fra et legekontor uten å føle meg mindreverdig!
Jeg føler at hun tar seg god tid til å lytte til mine problemer. Hun er dyktig og grundig så jeg føler meg trygg på henne. Kan anbefale henne som fastlege.
Føler meg sett og hørt. Har vært en god støtte i en vanskelig situasjon.
Har også vært der med sønnen min, og føler at hun tok kontakt med Ahus når det var ting hun ikke visste nok om selv.
Har akkurat byttet til ny fastlege og Joicy var et veldig godt bytte! Behagelig, meget kunnskapsrik og nøye, lyttet på hva jeg hadde å melde. I sum en fantastisk lege😃👍
Vis flere...