Idun Ottersen Bærug
Kvinne, 38 år
Godkjenning
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
Den beste fastlegen jeg og min familie har hatt. Svært imøtekommende, svarer raskt, god og riktig behandling og føles trygt å komme til Idun med både store og små helseproblemer. Alle ansatte på Berg legekontor er veldig hyggelige og flinke - anbefales på det sterkeste!
Har hatt gleden av å ha Idun som fastlege i 3 år. Hun er svært dedikert og fokusert på meg som pasient, noe som får meg til å føle både sett og ivaretatt. Opplever at hun har stor kapasitet og svarer blant annet raskt på elektronisk kontakt.
Hun følger opp som avtalt.
At hun i tillegg er hyggelig og trivelig er en bonus, sammen med hennes profesjonelle kvaliteter.
Det må også nevnes at hennes kollegaer i resepsjonen/lab er også svært dyktige og trivelige, noe som skaper en fin atmosfære på Berg legekontor☺️
De beste anbefalinger.🤗
Dr Bærug er uten tvil den beste legen jeg har møtt! Klok, vennlig og kunnskapsrik. Behersker både det faglige og det medmenneskelige på en utrolig god måte. Tar seg god tid, henviser videre ved behov, og gir god oppfølging.
som familie er vi veldig fornøyde med oppmerksomheten og omsorgen vi får. Hjelpsom og vennlig, i stand til å dekke mange forskjellige problemstillinger, og følger nøye opp - på e-post og på telefon
Fikk elendig oppfølging etter timen og manglende dialog fra legen mot spesialist etter at henvisningen var for dårlig og ble avvist gang etter gang. Totalt kostet det nesten 3mnd utsettelse på behandling og operasjon av noe som burde vært rutine.
Utrolig slitsomt å forholde seg til og null dialog mellom mine purringer.
Vis flere...