Leena Marjatta Junttila
Kvinne, 48 år
Hun er veldig hyggelig og en god lytter, men det hjelper lite når hun er faglig usikker. Jeg har vært til denne fastlegen for 3 ulike grunner, og fikk dessverre ikke den hjelpen jeg trengte, fordi hun søkte bare opp i felleskatalogen, alle de tre ganger. Hun henviste meg ikke videre heller.
Leena er en hyggelig fastlege. Hun tar seg tid til å høre på og tar meg alvorlig når jeg legger fram et problem. Det er veldig lett å få time på dagen på dette legekontoret.
Jeg har hatt Leena i noen år nå og opplever at hun er flink til å slå opp i oppslagsverk og finne kur for ulike symptomer. Hun virker ikke å være opptatt av helheten, men forsøker å kurere hvert symptom for seg. De gangene jeg har hatt flere plager som etterhvert viser å skyldes allergi, ble sjelden disse sett i sammenheng og bl.a. gått i en årrekke og blitt behandlet for eksem som tilslutt har vist seg å være sopp!
Generellt mener jeg legene på Kaigata Legekontor er for opptatte av å kurere symptomer og ser ikke den bakenforliggende årsaken til problemene.
Dyktig lege som tar ting på alvor, undersøker og viser forståelse. Tar kontakt med en gang dersom man ønsker å bli oppringt. Tar seg god tid, forklarer og beroliger hvis det er behov for det. Opplever henne som støttende og forståelsesfull, samtidig som hun er både tydelig og direkte. Anbefaler henne!
Veldig hjelpsom...lytter til mine problemer/sykdom, og har god tid....stresser ikke.
Ho har et "godt" hjerte.
Vis flere...