Audun Zapffe
Mann, 61 år
Lett å få time (sender sms- får alltid samme dag). Ikke noe pjatt, men effektiv og ryddig. Flink med barn. Fornøyd.
Dyktig og hyggelig, det samme er sykesøsteren. Flink til å følge opp. Begge er også flinke med barn. Det eneste minuset er begrenset åpningstid, og ofte stengt i ferier.
Vanskelig å få time. Vanskelig å få kontakt på telefon. Jeg er meget sjelden hos legen, da jeg oppfatter det for å være ukurant.
Hører hva man har på hjertet.tar deg alvorlig,flink til følge opp og gi tilbakemelding prøver.hyggelig sykesøster som er behagelig.av og til litt venting på timen..
Har hatt Zappfe som lege en god stund nå. Dessverre måtte jeg bytte pga flytting. Den beste legen jeg har hatt. Han lytter alltid og er svært hjelpsom. Tar meg alltid seriøst, noe jeg har savnet hos leger tidligere. Dessverre vanskelig å komme gjennom på tlf, men får som regel raskt svar på sms. Ikke helt fornøyd med åpningstidene, men vil allikevel anbefale han som lege på det sterkeste!
Vis flere...