Marcel Chabané

Allmennlegespesialist og fastlege
Mann, 66 år

Spesialisering

Allmennmedisin

Godkjenning

Autorisasjon (2007)

Ledige plasser

0 av 1500
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass

Venteliste

15 personer

Sist ledig plass

Se når legen sist åpnet sin liste for nye pasienter utenom ventelisten

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Marcel Chabané er en av 607 fastleger i Oslo

Brukernes vurderinger

Om vurderingene
Samlet vurdering
(25)
25 vurderinger
Tilgjengelighet
(20)
20 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(21)
21 vurderinger
Service
(20)
20 vurderinger

Siste vurderinger av Marcel Chabané

Super lege!

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Super lege med meget god kompetanse innen medisin. Faglig flink og dyktig. Får til meget god kommunikasjon med pasienter. Du får time relativt raskt. En omsorgsfull lege som bruker tid på deg!

Service i skranken ok. Betal og forlat. Assistentene som tar prøver og lignende må skjerpe seg!! De ser og oppfører seg som amatører. Virker som om de diskriminerer deg på grunn av din bakgrunn. De burde være mer smilende og veiledende i forhold til hvordan man skal sitte/demonstrere på hva som skal gjøres/utføres.

Han er virkelig de beste legen

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Dr. Marcel bruker så pass( bra ) tid for å finne ut hva sykdomen og årsaker til lidelse hos pasienten og i tillegg gir han råd og veiledning for å forebygge sykdomen på best mulig måte.

Topp lege!

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Flott, faglig flink og omsorgsfull lege som lytter til og tar godt vare på sine pasienter. Kort ventetid. Har som regel kommet relativt fort frem på telefonen, og blitt bemøtt med respekt av serviceinnstilt og hyggelig personale. En av de middelaldrende sekretærer bør vurdere sin stilling!

Bra lege, men...

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Chabané er en veldig dyktig lege, men Furuset Helsesenter er det absolutt verste legesenteret jeg har vært pasient ved. Det hjelper ikke at legen er flink når alle andre som jobber der er komplett udugelige. Jeg har opplevd feilmåling av blodtrykk (for liten mansjett), spolering av blodprøver, dobbelfakturering, dårlig og nærmest frekk behandling av assistenter i skranken, osv.

Når jeg, som stort sett er frisk og sjelden har så mye som 1 sykedag i året har klart å få et så dårlig inntrykk av Furuset Helsesenter, tør jeg ikke tenke på dem som er verre stilt enn meg og faktisk trenger å besøke dette forferdelige stedet kanskje flere dager i uka. Man blir deprimert allerede før man går inn på senteret og det blir ikke bedre av å komme inn på kontoret. Jeg føler meg syk bare av å være der inne, selv om jeg er helt frisk.

Ligg unna!

Den beste legen

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Han er veldig dyktig lege, rask behandling og forstår sin pasient velig godt.
Anbefales på det sterkeste.