Geir Sneen
Mann, 54 år
Spesialisering
Godkjenning
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
Geir er ikke min fastlege, men jeg kom inn til han en fredag min fastlege hadde fri. Og det er jeg evig takknemlig for!
Han hørte på hva jeg hadde å si, han tok en rask konklusjon og ringte rett til Ullevål for å få meg inn på akutten, som viste seg å være helt riktig (de ville operere meg samme dag). Jeg tør ikke engang tenke på hva som kunne skjedd om han ikke gjorde det eller om min fastlege faktisk ikke hadde hatt fri denne dagen.
Fikk et godt inntrykk av Geir som lege, han tar seg tid, lytter og forstår.
De første gangene jeg var der var han hyggelig imøtekommende. Kom da med uproblematiske problemstillinger, og jeg var enkel å behandle. Men den dagen jeg kom og spurte om en behandling
som han nok oppfattet som "alternativ" - og i hans øyne useriøs, ble jeg skjelt ut og fikk så ørene flagret. Arrogant og nedlatende. Byttet fastlege på dagen!
Vi bruker aldri mye tid, Geir og jeg - men det går kjapt og trygt og han er en mann av god erfaring.
Jeg har besøkt han med begynnende magesår, snorking, negle og fotsopp ( ikke visste jeg at samme sopp kan gå på hud og negl ) og ikke minst; jeg besvimte og falt for en tid siden og Sneen tok dette meget seriøst og sendte meg til spesialister som fant ut at det feilte meg absolutt ingenting.
Sneen kan jeg trygt anbefale.
Veldig hyggelig å komme til Geir sneen,han lytter på meg og har hjulpet meg endel.
Jeg er meget fornøyd.
Har byttet til Geir Sneen som fastlege. Veldig fornøyd med god service. Og ikke minst rask hjelp. Fikk time samme dag som jeg trengte det, og den hjelpen jeg trengte. Og jeg slapp å vente lenge på venterommet. Han var effektiv og hyggelig, kan på det varmeste anbefale Sneen til andre.
Vis flere...