Flora Asadi

Øre-nese-hals-lege
Kvinne, 58 år

Spesialisering

Øre-, nese-, halssykdommer

Godkjenning

Autorisasjon (1996)

Offentlig avtale

Ja

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Flora Asadi Telefonnummer69 15 83 0069 15 83 ...
Roald Amundsens gate 16 1707 Sarpsborg
Vis kart
Flora Asadi er øre-nese-hals-lege i Sarpsborg

Brukernes vurderinger

Om vurderingene
Samlet vurdering
(18)
18 vurderinger
Tilgjengelighet
(11)
11 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(14)
14 vurderinger
Service
(10)
10 vurderinger

Siste vurderinger av Flora Asadi

Veldig dårlig

Klinikk: Flora Asadi Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Legen var hyggelig, men han skulle bestille røntgen i etterkant av timen og glemte det helt bort. Har forsøkt i 3 uker å komme gjennom på telefon uten å få svar, det er heller ikke mulig å finne annen kontaktinfo. Siden jeg bor 45 minutter unna er det ikke bare å kjøre innom. Jeg kjørte likevel bort for å få kontakt med dette kontoret, bare for å finne ut at de har stengt på onsdager, bomtur der altså.

Utrolig hva vi som pasienter må godta i helsesystemet.

Helt uten hjelp

Klinikk: Flora Asadi Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg gikk til legen min fordi jeg hadde lest mye den siste tiden om at det muligens fantes flere behandlingsformer for tinnitus som jeg har hatt i 35 år. Etter et besøk hos Nasadi og etter flere tester blir jeg svart med et smil om at "det må du bare tenke mindre på" Helt bortkastet hele besøket.

Nedlatende og uinteressert.

Klinikk: Flora Asadi Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Jeg kom til Flora Asadi fordi jeg har tinnitus og lurte på om jeg kunne få bestilt støymaskin som jeg bruker på natten for å dempe når tinnitusen er ekstra ille (den gamle ble ødelagt). Jeg fikk beskjed at jeg ikke hadde tinnitus, og hun ba meg ta meg sammen fordi "alle voksne har øresus". Hun ville heller ikke hjelpe meg med å bestille en ny maskin og jeg fikk beskjed at en sånn maskin fantes ikke.

Hun gjorde en vanlig sjekk av ører og det gjorde hun bra, men det følte ikke spesielt godt å bli kalt en sytepave. Det var første (og siste) gang jeg var der også.

Samtidig tok jeg også en hørseltest, men legen som tok den åpnet døra ut til gangen og det var ekstremt vanskelig å vite om jeg hørte de svake lydene når resepsjonen sitter å tjatrer og babler. Uprofft!

Misfornøyd

Klinikk: Flora Asadi Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Legen var påfallende dårlig til å lytte. ikke interessert i høre ordentlig på sykdomshistorien min. Følte meg generelt lite anerkjent og sett

Ok konsultasjon, håpløst å komme i kontakt med

Klinikk: Flora Asadi Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Kjapp og grei konsultasjon med en litt lite barnevennlig lege.

Opplevde å få ny time et halvt år etter, noe som er lett å glemme i en travel hverdag. Da påminnelse kom dagen før timen, var det umulig å få kontakt for å avbestille. Faktura kom allikevel, og det var det ingenting å gjøre med, for de på kontoret var "alltid tilgjengelige". Opplevde kontorpersonalet som overbærende og veldig lite imøtekommende.

Vis flere...

Les alle vurderingene

Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.

Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.