Mads Henrik Strand Moxness

Øre-nese-hals-lege
Mann, 56 år

Spesialisering

Øre-, nese-, halssykdommer

Godkjenning

Autorisasjon (1998)

Offentlig avtale

Nei

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Aleris Solsiden Trondheim Telefonnummer73 87 20 0073 87 20 ...
Innherredsveien 7D 7014 Trondheim
Vis kart
Mads Henrik Strand Moxness er øre-nese-hals-lege i Trondheim

Brukernes vurderinger

Om vurderingene
Samlet vurdering
(23)
23 vurderinger
Tilgjengelighet
(14)
14 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(16)
16 vurderinger
Service
(13)
13 vurderinger

Siste vurderinger av Mads Henrik Strand Moxness

Dårlig lege

Klinikk: Aleris Solsiden Trondheim Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Er helt enig med den andre personen som har skrevet om sin negative opplevelse her. Bestilte time for rundt 1700 kroner og var så vidt inne i 10 minutter, når det sto 20 minutters konsultasjon. Han virket stresset og uinteressert i å høre hva jeg hadde å si. Skrev ut medisin som jeg skulle bruke i 8 uker. Sa ingenting om hva som skjer etter det. Ga heller ingen generelle råd om f.eks hvilken mat man skal unngå når man har refluks, nei kan jo ikke si noe om det da det viktigste er å proppe full folk med medisiner som er farlig på lengere sikt. Det er jo det letteste. Virket lite troverdig. Veldig skuffende konsultasjon.

Fantastisk lege

Klinikk: Aleris Solsiden Trondheim Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Fantastisk fra jeg kom inn og nervøs som en unge. Opererte nesen, han var utrolig flink i jobben, meget interessert i å ivareta meg som pasient. Tilgjengelig på Tlf etter jeg kom hjem og svarte raskt på mine meldinger. Meget profesjonell og anbefaler han på det sterkeste! Gjorde en fantastisk god jobb med nesen og jeg er strålende fornøyd👌

Vil ikke anbefale denne legen

Klinikk: Aleris Solsiden Trondheim Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Denne spesialisten ga ikke et tillitvekkende inntrykk. Virket ikke interessert i å høre sykehistorien min. Kom ikke med noen gode råd og jeg fikk inntrykk av å være ham til bry. Ti minutters konsultasjon for drøyt 1700 kroner. En særdeles skuffende konsultasjon.

Les alle vurderingene

Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.

Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.