Johan Wendel
Mann, 48 år
Forsøkte å ringe, siden synet ikke ble som forventet etter en grå stær operasjon. Helt umulig å komme gjennom. Helt ubruklig telefonsystem
Telefonsvareren forteller at de er stengt og svarer på telefon 08:00 til 08:15 og 15:15 til 15:30 mandag til fredag. Svarer det samme selv om jeg ringer innenfor de omtalte tidsrammene. De sier også at jeg kan sende sms, og når jeg gjør det får jeg melding om at de har valgt å avslutte denne tjenesten, og ber meg ringe. Klinikk Kafka?
God gjennomføring av undersøkelse og operasjoner, og oppfølging.
Tilgjengelighet på telefon trekker ned, for kort åpningstid for telefon på 15 min morgen og kveld. Sett bort fra dette ville min vurdering helt på topp.
Umulig komme til kontakt, vil avbestill termin, men svarer verken ikke på telefon eller sms. For svar : ugyldig
Øvrig personale hyggelig og tillitsvekende.
Umulig å komme igjenom på telefon, SMS tjenste fungerer ikke
Vis flere...
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.