Profilbilde av kjeveortoped Dorita Preza

Dorita Preza

Profilbilde av kjeveortoped Dorita Preza
Kjeveortoped
Kvinne, 49 år

Om

Dorita Preza er en erfaren tannlege og spesialist innen kjeveortopedi. Hun har også sertifisering for tannregulering ved hjelp av gjennomsiktige skinner fra Invisalign og usynlig tannregulering bak tennene fra Incognito. Hun jobber som kjeveortoped ved Adamstuen tannregulering og er også spesialistinstruktør for tannleger ved avdelingen for kjeveortopedi ved Universitetet i Oslo.

Preza har spesialistutdanning som kjeveortoped og en doktorgrad fra Universitetet i Oslo og Forsyth Institute i USA. Hennes tannlegeutdannelse er fra Humboldt Universitetet i Tyskland og hun har lang erfaring med kjeveortopedisk behandling.

I tillegg til norsk behersker Preza engelsk, tysk og albansk, og er dermed i stand til å kommunisere effektivt med pasienter fra ulike kulturer og nasjonaliteter. Preza tilbyr sine pasienter trygg og profesjonell behandling, og hun tar seg alltid tid til å lytte til deres behov og ønsker.

Spesialisering

Kjeveortopedi

Godkjenning

Autorisasjon (2002)

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Brukernes vurderinger

Om vurderingene
Samlet vurdering
(26)
26 vurderinger
Behandling
(22)
22 vurderinger
Tilgjengelighet og service
(21)
21 vurderinger
Pris
(18)
18 vurderinger

Siste vurderinger av Dorita Preza

Super dyktige, svært profesjonelle og veldig hyggelige

Klinikk: Adamstuen tannregulering Skrevet
Samlet vurdering
Behandling
Tilgjengelighet og service
Pris

Vi er super fornøyde- maken til håndtverk! Så utrolig fine resultater!

Sønnen min har nå hatt tannregulering oppe og nede i et par år, han fikk den nettopp av . Nå er tennene så utrolig fine, de er rettstilte som perler på en snor,
Vi kunne ikke forestille oss at det skulle bli så bra : - ) , tennene hans var i utgangspunktet veldig feilstilte.

Hele prosessen har vært så profesjonell , trygg og ryddig,
Vi har opplevd en utrolig imøtekommenhet og varme,og ikke minst en enormt høy faglig kompetanse! Kanskje de er de beste i by’n!
Dr Dorita Preza er helt rå!

Tusen takk!

Kjempefornøyd med tannregulering

Klinikk: Adamstuen tannregulering Skrevet
Samlet vurdering
Behandling
Tilgjengelighet og service
Pris

Jeg rettet opp tennene med Invisalign tannregulering hos Dorita på Adamstuen. Hun og kollegaene er svært profesjonelle, dyktige og hyggelige. Jeg følte meg veldig trygg hos dem, og tennene ble kjempefine. Anbefaler dem i høyeste grad!!

Veldig fornøyd😊

Klinikk: Adamstuen tannregulering Skrevet
Samlet vurdering
Behandling
Tilgjengelighet og service
Pris

Veldig fornøyd med kjeveortopeden Dorita, og resultater vi fikk til.😊Hun er veldig snill og dyktig. Anbefaler på det sterkeste!!

Svært fornøyd

Klinikk: Adamstuen tannregulering Skrevet
Samlet vurdering
Behandling
Tilgjengelighet og service
Pris

Jeg har vært pasient hos Dorita Preza og ble veldig fornøyd. Dorita er en dyktig tannlege, som virkelig bryr seg om sine pasienters tannhelse. Jeg vil anbefale henne på det sterkeste!

Utrolig profesjonell

Klinikk: Adamstuen tannregulering Skrevet
Samlet vurdering
Behandling
Tilgjengelighet og service
Pris

Har gått til Dorita i over 3 år, med et relativt kompleks problem. Flyttet bitt, trekt tann, flyttet jeksler. I tillegg har jeg vært mye bortreist. Hun har løst det på en svært profesjonell måte, og resultatet har blitt akkurat som ønsket.

Alltid koselig å komme til Adamstuen tannregulering. Hyggelige ansatte.

Vis flere...