Ulla Alethe Rognsaa Kildal
Kvinne, 51 år
Veldig fornøyd med Ulla som tannlege, første gang på 15 år jeg har en fast tannlege å gå til.
Ulla snakker også tegnspråk, som gjør det lett for meg som hørselshemmet å kunne kommunisere godt med min tannlege. Veldig fornøyd!
Jeg har slitt med tannlegeskrekk, som resulterte i at jeg ikke hadde vært hos tannlegen på 11 år. Trengt derfor en behagelig, pedagogisk og dyktig tannlege. Hun forklare trinnene og prosessen noe som får meg til å slappe mer av. Veldig glad for å ha henne som tannlege.
Jeg har brukt Ulla i ca.15 år og kommer aldri til å bytte tannlege, så lenge hun holder på (selv om jeg har fått lengere reisevei). For 15 år siden hadde jeg mye problemer med tennene mine og grudde meg veldig til å gå til tannlegen, men Ulla har fikset opp i alt, og nå har jeg bare en sjekk i året. Hun er både faglig dyktig og en varm og hyggelig person, som gjør totalopplevelsen optimal og som har kurert min tannlegeskrekk. Prisen har holdt seg ganske jevn de årene jeg har gått der og ligger nok ikke noe høyere enn andre tannlegesenter med sammen standar (God standar). Det som er greit med Ulla er at hun er fleksibel med betalingen, slik at det kan deles opp hvis det er behov for det (I alle fall for faste pasienter). Vil du ha en dyktig, erfaren, hyggelig og blid tannlege, så burde du gå til Ulla.
Jeg slet med tannlegeskrekk frem til jeg møtte ulla. Hun er ikke bare flink og brenner for jobben men hun er snill og jordnær i tillegg til mye mer. Anbefales på det sterkeste. ✌❤
Følte at hun forsto hva jeg virkelig trengte og ga topp service. Veldig fornøyd, så jeg fortsetter nok helt sikkert hos henne
Vis flere...