Naia Ollendorff Halvorsen
Kvinne, 50 år
Superflinke og veldig trivelig. Kan anbefales på det varmeste, og kanskje spesielt for oss som ikke liker å gå til tannlegen i utgangspunktet.
Jeg har hatt tannlegeskrekk i hele mitt voksne liv pga dårlige opplevelser fra jeg var barn, men etter å ha gjennomført en omfattende behandling hos Naia så er jeg helt kurert. Ble møtt med forståelse, omtanke og alt med tatt i mitt tempo. Veldig godt tannlegekontor hvor man føler seg ivaretatt i alle ledd.
Naia er en kjempeflink tannlege som forklarer godt hva hun skal gjøre, og dersom det er flere veier til målet så diskuterer hun med pasienten før hun gjør noe. Hun har høy faglig integritet og gir seg ikke før hun er helt fornøyd. Veldig behagelig vesen og faglig dyktig - jeg gir henne mine beste anbefalinger.
Superflink tannlege som er nøyaktig og rolig i sin behandling av pasienten.
Anbefales på det sterkeste
Har slitt med tannlegeskrekk siden barndommen. Den har Naia kurert på grunn av sitt gode humør, rolige vesen. Hun har forklart og spurt meg underveis om det går bra osv. Jeg gruer meg hver gang til time nå også men det går over idet jeg setter meg i stolen. Naia har ryddet opp etter tannlegers dårlige arbeid. Jeg har nå i flere år hos henne gått ut med Null Hull👍👍🥰
Vis flere...