Espen Aag Holth
Mann, 34 år
Var plaget av svimmelhet og nautisk vertigo. Espen Aag Holth tok meg imot på en meget vennlig og profesjonell måte. Sikker diagnostikk og to behandlinger av snev av krystallsyke gjorde meg symptomfri, noe jeg har vært siden. Jeg gir mine beste anbefalinger. Du er både i bokstavelig og overført betydning i de beste hender!
Mann 65 år
Har vært hos Espen flere ganger og jeg går alltid fra timene våre i godt humør. Espen hører på problemene dine og er erfaren og kunnskapsrik. Anbefales på det varmeste.
Interessert og lyttende. God ivaretakelse.Positiv til å foreslå riktige hjelpemidler. Inntrykk av faglig dyktighet.
Espen har behandlet meg flere ganger og jeg føler at jeg er i gode, trygge hender hos han. Veldig kunnskapsrik. Heldigvis også ganske streng - noe som jeg trenger når jeg ligger på latsiden med øvelser for å holde meg bedre.
Etter et år med meget plagsom og til tider invalidiserende plantar fasciitt, hvor jeg hverken kunne trene eller gå turer, noen ganger knapt gå; kom jeg til kiropraktor Espen og fikk den aller beste hjelp. Både når det gjelder behandling, hjelp til selv-hjelp og informasjon. Han er en svært vennlig person. Etter 3-4 mnd behandling og opptrening, går jeg igjen turer i skogen og kan trene igjen. Det er i grunnen helt fantastisk!
Vis flere...
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.