Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Gann Legesenter AS
Super lege
Lege: Morten Aareskjold SkrevetKjempegod lege, som alltid har tid til deg. Lytter og er tilstede. Anbefaler Morten på det sterkeste
Den beste legen jeg har hatt
Lege: Karl Jakob Evensen SkrevetJeg får alltid følelsen av at han har god tid. Jeg føler han tar meg på alvor og han er opptatt av min opplevelse av situasjonen. Jeg opplever ham som grundig. Jeg liker at han tegner og forklarer.
Den beste legen jeg har hatt
Lege: Karl Jakob Evensen SkrevetEvensen er som nevnt ovenfor ryddig, sympatisk, rolig og avbalansert. Jeg har gått til Evensen i flere år, og kunne ikke tenkt meg og bytte lege. Man føler seg trygg og sett hos Evensen. Følger pasientene godt opp. En lege som virkelig anbefales!
Sympatisk lege
Lege: Karl Jakob Evensen SkrevetEvensen er korrekt, behagelig, ryddig og sympatisk. Han er grundig der det er nødvendig, og gir god informasjon. Han er sjelden forsinket, og det er ikke lang ventetid for å få time til vanlig sjekk.
Er også flink til å snakke med barn.
Beste legen jeg har hatt!
Lege: Morten Aareskjold SkrevetMåtte dessverre bytte til annen lege pga flytting,så kan ikke svare på hvordan det "nye"senteret er. Men jeg opplevde han som et fantastisk medmenneske ,flink til å lytte og ta tak i ting , ble alltid tatt på alvor og god oppfølging,. Han ringte meg tom på kveldstid en gang for å høre hvordan det gikk ; )
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.