Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Valentinlyst Legesenter
tommel opp!
Lege: Trygve Frøysnes SkrevetEr utrolig fornøyd med han når jeg kommer inn med problemer, han tar meg alltid seriøst, og skriver sykemeldinger om det trengs, man må ikke mase.
Eneste jeg kanskje skal pirke litt på er vell at han er veldig opptatt av å skrive mens vi snakker, så føler tastaturet "overdøver" meg til tider.
Men ellers, super mann!
Dyktig, oppdatert, interessert
Lege: Trygve Frøysnes SkrevetFår alltid hjelp, henviser videre om han ikke selv kan løse problemet. Han setter meg opp på videre oppfølging inntil alt er løst
Kan ikke ha bedre fastlege.
Lege: Trygve Frøysnes SkrevetTar altid mine problemer på alvor, snar til og tar prøver og blir sendt videre om han er i tvil.Dette har jeg hatt stor hjelp av opptil flere ganger. Dr.Frøysnes er en lege jeg har hatt siden han startet opp på Valentinelyst legesenter.
Fornøyd!
Lege: Kristin Iren Andersen SkrevetHyggelig, troverdig lege som tar bekymringer på alvor. Fikk god hjelp og veiledning! Denne legen er flink og absolutt å anbefale.
Håpløs ventetid
Lege: Aina Nerdahl SkrevetEtter at min forrige fastlege gikk av med pensjon i høst, fikk jeg tildelt Aina Nerdahl. Jeg ringte i dag for å bestille time, men første ledige time var om tre uker. Det går ikke an!
Jeg har aldri truffet henne så jeg kan ikke vurdere henne som lege.
Nå skifter jeg fastlege og takker til Valentinlyst etter 30 - 40 års kundeforhold der.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.