Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved Valentinlyst Legesenter
Lytter og stiller gode spørsmål
Lege: Aleksandra Zofia Wrobel SkrevetBle veldig skeptisk etter første konsultasjon. Hele familien har hatt samme lege i flere tiår, og overgangen var stor. Jeg satte meg straks på venteliste for ny fastlege. Men alle må starte et sted, og etter ytterligere to legetime vurderer jeg å stryke meg fra ventelista. Denne legen har blitt trygg i jobben sin, lytter, er forståelsesfull og stiller skikkelig gode spørsmål.
Utrolig dyktig og forståelsesfull.
Lege: Trygve Frøysnes SkrevetHar hatt Trygve som lege i alle år (er nå 31) og jeg er veldig fornøyd. Han er kunnskapsrik og møter meg alltid med forståelse. Han er flink til å sette seg inn i det jeg kommer for, og finner alltid en løsning på problemet.
Travel
Lege: Morten Overrein Torp SkrevetHen har antagelig for mange pasienter og for mange oppgaver. Setter meg på en annens lege venteliste.
Flink lege 😊
Lege: Erik Paltiel Mørch SkrevetTar alltid tak i problemer og fikser dem. Positiv og snill lege med mye kunnskap virker der som. Har vært der mye de siste årene på grunn av diverse og får alltid like god hjelp.
Uengasjert
Lege: Aleksandra Zofia Wrobel SkrevetHører ikke på hva som blir formidlet. Uengasjert, mest opptatt av te koppen og mobilen under konsultasjon. Har vært kunde til dette legesenteret i 28 år, dessverre så ble det pensjonist tilværelse på min lege. Så har satt meg på venteliste til ny lege. Denne legen anbefales ikke.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.