Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av behandlere ved AMS AllmennMedisinsk Senter DA
Effektiv lege
Lege: Merete Villanger Nielsen SkrevetSjekker flere ting på en legetime.
Kort ventetid på venterommet.
Kontorfellesskap med flere andre leger.
Greit og velfungerende legekontor, der man kommer igjennom på telefon.
Den beste fastlegen jeg noensinne har hatt!
Lege: Anne-Lisbeth Vabø SkrevetAnne-Lisbeth Vabø bryr seg virkelig om pasientene sine.
Jeg kan takke henne for at jeg kom meg tilbake til jobb etter lang sykemeldingsperiode. Hun ser hele mennesket. I tillegg er hun en hyggelig og flink dame.
Desverre mistet jeg henne som fastlege da jeg flyttet fra Bergen og ingen ny fastlege kan måle seg mot henne. Jeg anbefaler alle som vil bytte fastlege om å velge henne.
Behagelig og effektiv
Lege: Geir Erik Vattekar SkrevetEtter å ha vært kunde i ca. 2-3 år er jeg bra fornøyd med hans tjenester! Han er seriøs og konsulterer skjermer, spør kolleger og tester tilgjengelig faglitteratur. Er nøye med å teste ulike kroppsdelers bevegelighet og sjekker andre tilgjengelige hjelmpemidler FØR han anbefaler adevkat behandling f.eks til fysio - og ikke minst HVOR og hos HVEM undersøkelse(r) & prøve(r) bør utføres. Han virker å ha en meget god og profesjonell kontaktflate i sitt miljø. Geir Erik er sympatisk og har stort sett tid til å lytte på min fremstilling og forklarer meg realistisk hva jeg kan forvente skal bli bedre for å fremme min livskvalitet - jeg er 1939- modell, mann. Geir Erik W. har en lun humor og er grei å kommunisere med. Jeg behøver meget sjelden å vent lengre enn ca. 5 - 10 minutter. Sist gang måtte jeg vente med å få time i hele ca.15 dager (ultimo desember 2017 til 10.01.2018) - Det var sannsynlivis pga av ferieavvikling samt at en annen lege er bortreist på lengre tids etterutdanning.
Kjempe fornøyd
Lege: Anne-Lisbeth Vabø SkrevetUtrolig fornøyd med Vabø! Jeg hadde en lege før, som prøvde å bruke så liten tid som mulig, og aldri hjalp, også byttet jeg til Vabø og fikk det helt motsatte. Hun bruker den tiden som trengs til deg, og hun bryr seg virkelig. Hun har mye kunnskap og kan hjelpe med det meste, ellers henviser hun deg videre. Hun tar seg også tid til å spørre hvordan det går ellers i livet, som gjerne ikke har noe med helse e.l å gjøre.
Rett og slett en veldig god lege som jeg ikke kommer til å bytte vekk fra. Utrolig fornøyd
Dyktig og hyggelig lege
Lege: Geir Erik Vattekar SkrevetLytter godt, og opptatt av pasientene. Hele familien har han som fastlege, han er svært hjelpsom og henviser videre om han er usikker eller jeg ønsker det, f.eks ved gynekolog kontroller.
Generelt superfornøyd med AMS legesenteret, ALLTID time på dagen ved akuttbehov, enten hos Vattekar eller en av de andre fastlegene.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.