Bharat Shukla

Allmennlegespesialist, fastlege og radiolog
Mann, 41 år

Spesialisering

  • Allmennmedisin
  • Radiologi

Godkjenning

Autorisasjon (2012)

Ledige plasser

0 av 1350
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass

Venteliste

1 person

Sist ledig plass

Se når legen sist åpnet sin liste for nye pasienter utenom ventelisten

Advarsler

Sjekk eventuelle reaksjoner fra Helsetilsynet

Vurderings­varsel

Bli varslet når nye vurderinger blir publisert

Praksis

Bharat Shukla er en av 267 fastleger i Bergen

Brukernes vurderinger

Om vurderingene
Samlet vurdering
(24)
24 vurderinger
Tilgjengelighet
(20)
20 vurderinger
Tillit og kommunikasjon
(20)
20 vurderinger
Service
(18)
18 vurderinger

Siste vurderinger av Bharat Shukla

lite erfaring men..

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

høflig og hyggelig ser deg som pasient og tar seg tid da man er der.. flink til å ringe tilbake da det trengs, er ærlig om sine begrensninger flink til å henvise videre til spesialist Da det strekker seg utenfor hans viten, vill trekke Negativt at man må ha time for å fornye resepter, noe som burde kunne gjøres via tlf. Mangler noe ærfaring men den kommer vel.

Middelmådig

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Vanskelig å fornye resepter uten legetime, noe jeg mener er unødvendig ressursbruk. For lite erfaring og det tar lang tid med utredelser av plager/sykdom. Føler jeg ikke blir tatt på alvor.

Blandet erfaring

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Han er resolutt handlekraftig og fremstår dyktig, men kan nok være litt for skråsikker og dominerende.

Eks.: jeg forklarte symptomer, og han rettet på meg og overforklarte slik at jeg plutselig fikk nye diagnoser som han senere måtte gå tilbake på.

Men på andre siden er det sikkert bedre enn om han hadde underdiagnostisert eller oversett noe viktig.

Det ordner seg sikkert med mer erfaring.

Ny, positiv legebekjentskap

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

Med stor forståelse for at min diagnose ikke er så helt enkel å forhold seg til for en allmenlege har mine forventninger blitt mer enn innfridd. Han viser stort engasjement og ønske og vilje til å hjelpe. Imponert!!! Sammenligningen med tidligere leger er en fare, både for pasient og lege, men her har jeg blitt positivt overrasket, mottatt og behandlet.

En glede å møte!!

Skrevet
Samlet vurdering
Tilgjengelighet
Tillit og kommunikasjon
Service

I den grad man kan si at et legebesøk er en glede, så må det passe i møte med den unge Dr.Barath Shukla.
Jeg har i mange år slitt med tildels alvorlig sykdom og smerter.
Dette har resultert i at jeg har vært en "kasteball", ( i hvertfall følt det slik) i Norges ellers så velfungerende helsesystem.
Å møte det engasjement som Dr.Barath Shukla viser, gir en trygghet i en ellers vanskelig hverdag.

Vis flere...