Gunhild Hanssen
Kvinne, 59 år
Ble overført fra legelisten til Øyvind Aa, og dette ble som å hoppe etter Wirkola. Hun var ikke så veldig lyttende og satt å stirret intenst inn i PC skjermen. Jeg har tidligere alltid fått tilbakemeldinger på blodprøver nå måtte jeg spørre og grave, det virket litt unødig, men jeg var kanskje for godt vant.
Tusen takk for meg.
Jeg kom til henne med psykiske problemer og ba om henvisning til psykolog, noe hun nekta å gi meg. Isteden ba hun meg begynne "å gå tur". Aldri følt meg så frustrert og dårlig ivaretatt i hele mitt liv.
Vanskelig å finne noe bra her. Har litt sans for tørr humor(sitter langt inne). Hun sitter med snusboksen sin og er ganske fraværende. Lytter ikke, og svarer plutselig helt på andre ting.
Hun er ei trivelig og dyktig lege.
Og tar seg tid og seriøs. Vil si hun er effektiv, hyggelig og flink. Har vært hos henne et par ganger og syns hun er god i faget sitt. Hjelper deg så godt som mulig.
Eneste som er veldig og da mener jeg veeeeldig negativtver at hun tilhører storoklinikken. Et verre legesenter skal man lete lenge etter. Når man først sitter 13min inteøefon kø får man den dårligste servicen noen gang. Er kun ei søt og hyggelig jente der. Resten har spist sitroner til morran.
Jeg er veldig fornøyd. Hun har tatt problemene mine seriøst, og virkelig undersøkt og gitt meg råd. Syns overhodet ikke hun har virket sur eller "kald" slik jeg kan lese her - heller mer seriøs. Alt i alt veldig fornøyd!
Vis flere...