Einar Stenvold Wik
Mann, 36 år
Einar var imøtekommende og hyggelig. Tok seg tid til å spørre og se på symptomene. Var rask til å finne behandling, og for å være på den sikre siden litt ekstra testing. Eneste negative var at han var litt forsinket, men det er fordi han tar seg god tid til hver pasient.
Byttet til Einar Wik for å få en lege som faktisk lytter til meg og ser mine symptomer, noe han absolutt gjør! Henviser videre hvor han ser at det trengs, og avviser ikke mine bekymringer slik min gamle lege gjorde. Lett å snakke med! Anbefaler virkelig Einar som fastlege.
Barna hadde samme fastlege som meg, men ønsket de nærmere oss på Flatåsen. Har vært der to ganger og begge gangene har jeg gått ut derfra like undrende (om ikke mer)... Vi måtte vente 1 time med to syke og utålmodige barn. Ikke noe sted for barna å leke. Barna ble på ingen måte sett eller hørt. Han overkjørte oss begge gangene og mammahjertet gråt litt da 3 åringen ikke fikk fortelle noe om ørevondten sin selv. Han lo også flere ganger av oss og himlet med øynene. Leter etter en ny fastlege for dette var bare trist.
Helt uenig i det som er skrevet av negative vurderinger av denne legen, Einar Wik!
Vurderer denne legen som meget kompetent, både faglig og sosialt. Han lytter og henviser videre der han ser det nødvendig. Einar Eik utreder der han ser han må ha inn annen kompetans han har behov😊.
Han ser ikke på meg en gang og var så overlegen.Blir ikke heller hørt😡👎Føler han diskrimering mot meg som er døv😕😕Får heller være tålmodige og ha smerte inntil videre til min min fastlege kommer tilbake fra ferien i aug. Aldri opplevd sånne før😌
Vis flere...