Veslemøy Cathrine Hippe
Kvinne, 55 år
Spesialisering
Godkjenning
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
Jeg har hatt Veslemøy Hippe som fastlege i ca 20 år nå, og har vært svært fornøyd hele tiden. Hun er god på å se mennesket, både barn og voksne, ikke redd for å konsultere kolleger eller å henvise videre.
Hun er svært dyktig i både allmennmedisin og revmatologi.
Jeg kan varmt anbefale Veslemøy som fastlege, det er en grunn til at hun alltid har venteliste.
Veslemøy Hippe er en fantastisk dyktig fastlege. Hun er faglig sterk, veldig god på kommunikasjon både med vokse, ungdommer og barn. Hun er grundig og man føler seg ivaretatt og trygg. Veldig takknemlig for at jeg og mine barn har henne som fastlege.
Dr. Hippe gir følelse av trygghet, spesielt ved ting man kan synes vanskelig temaer å ta opp med ang. kroppen Det har hjulpet meg mange ganger. Dyktig allmennlege , er nå mln mening
Var hos Hippe! Ingen forståelse, og lite imøtekommende og litt frekk tone!! Ble livredd når hun ikke kunne forstå min situasjon. Hadde nerver og ptsd.langt tilbake i tid og slet mye. Alle med psykiske lidelser , hold der unna henne!! Blir dårligere etter en time med henne.
Denne legen anbefaler jeg ikke til noen. Hun virker alltid som hun har det travelt, er uengasjert og tenker på noe annet . Virker ikke oppdatert eller løsningsorientert. Er så glad jeg byttet . Hadde ingen hjelp og gi når jeg trengte det som mest .
Vis flere...