Morten Westereng
Mann, 64 år
Fyren er hyggelig og grei, men mangler empati og latterliggjør min gamle mors utsagn under hennes konsultasjon. Og når hun prøver å ta opp alvorlige problemer, sitter han bare og rister på hodet og har en overfra ned holdning.Hun opplever at han bagatelliserer hennes problemer og bortforklarer så hun ikke føler seg trygg og ivaretatt.
Dessuten er det nesten umulig å komme gjennom på tlf. Og man må vente lenge før man får time.
Anbefaler ikke å gå til han.
Morten er en meget god fastlege jeg vil anbefale på det sterkeste. Har flyttet fra Bjørndal, men reiser fortsatt dit.
Dette er en kjempeflink lege som er seriøs og ærlig når det trengs. Jeg anbefaler Morgen for et friskt liv uten unødvendige bekymringer.
Har hatt Morten som fastlege i omtrent seks år, selv om jeg alltid har hatt minst 45 min reisevei til fastlegekontoret. De siste tre årene har reiseveien vært på nesten to timer, og det er den eneste grunnen til at jeg til slutt har vært nødt til å bytte.
Er strålende fornøyd med Morten - her har jeg hatt en fastlege som er ekstremt dyktig, har stor forståelse for de helseutfordringene jeg har hatt, og i tillegg har vært genuint interessert i å prate med meg og høre hva jeg tenker.
Det eneste jeg syns er kjipt er at det ofte er lenge å vente på en legetime.
Hadde min første time med han i dag. Han er meget hyggelig og spør spørsmål for å bli godt kjent med pasienten (både personlig og helsemessig). Eneste ulempe er at mann må bestille time 1 eller 2 uker i forveien.
Vis flere...