Shagun Bhatia
Kvinne, 42 år
Spesialisering
Godkjenning
Ledige plasser
Motta varsel hvis denne legen får ledig plass
Jeg har brukt denne legen en stund nå, og hun er den beste jeg har hatt. Ser noen mener hun er litt frekk, det er jeg ikke enig i. Kan det være at disse mener at det er feil at legen stiller krav til dem som er pasienter? Dette er ikke legen å gå til om du er hypokonder eller vil ha uføretrygd, derimot hjelper hun deg opp på beina og er det noe galt tar hun deg alvorlig. Kontordamene er kjempehyggelige, alltid i godt humør og er flinke.
Vanskeligheter for å kommunisere, hører ikke på problemet, småfrekk og jeg har begynt å gå til ett privat legekontor pga ubehaget med å komme til dette legekontoret.
Jeg har hatt Shagun som fastlege siden legesenteret åpnet i 2012 og har hele tiden vært veldig fornøyd. Hun er flink til å kommunisere med meg som pasient og jeg opplever den faglige kvaliteten som høy.
Legene på høyden er et OK sted å gå til legen. Bhatia er hyggelig, men noen ganger kan en føle at hun ikke hører helt etter, og hun kan virke som hun noen ganger har en frekk undertone. Men alt i alt er jeg fornøyd med henne som lege.
Har opplevd flere ganger at jeg ikke blir tatt på alvor. Dette har ført til at jeg har blitt nødt til å bestille ny time for akkurat det samme problemet som jeg i utgangspunktet kom der for. Føler noen ganger at jeg er mer til bry for legen og har i enkelte tilfeller blitt svart med frekk undertone, noe som gjør at jeg gruer meg til å gå til legen. Jeg har full forståelse for at leger har mange pasienter og dermed ofte dårlig tid, men dette bør ikke en lege vise overfor pasientene sine.
Vis flere...