Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Volvat Oslo - Majorstuen
Empatisk
Lege: Stine Fremming SkrevetTolmodig og empatisk lege som bruker den tiden hun trenger på å stille rett diagnose. Hun er svært godt oppdatert på nye studier og alternativ medisinering.
Ikke så imøtekommende
Lege: Hans Kristian Opøien SkrevetHan er sikkert faglig dyktig (gjorde det jeg kom for), men han svarte kort på spørsmål og virket noe uinteressert/lite empatisk. Gruer meg alltid til slike undersøkelser, og kommer derfor ikke til å bruke han igjen.
Dyktig og oppdatert
Lege: Stine Fremming SkrevetOpplever denne legen som meget dyktig. Hun er ærlig, trygg , dyktig , politlig og er en av de som får med seg siste nytt , lenge før andre. Hun er flink til å informere , oppdatere fastlege og har god kontroll både på oppfølging og andre ting hun sier hun skal ordne.
Super fornøyd !
Anbefales!
Lege: Helena Enger SkrevetAnbefales virkelig. Hun er vennlig, rolig og forklarer ting på en god og rolig måte. Profesjonell, rask og flink! Følte meg ordentlig trygg og ivaretatt.
Dyktig, behagelig lege
Lege: Helena Enger SkrevetHelena tar seg god tid og får pasienten til å føle seg komfertabel. Satt inn spiral og kjente ingenting. Hadde gruer meg veldig, og det var bortkastet energi for jeg merker faktisk ikke at den ble satt inn engang. Så damer - ingenting å grue seg til! (Og det kommer fra en som pleier å besvime av blodprøver...). Helena anbefales på det sterkeste.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.