Brukernes vurderinger
Om vurderingeneSiste vurderinger av Volvat Oslo - Majorstuen
En god opplevelse
Lege: Helena Enger SkrevetJeg er 31 år og aldri tatt celleprøve grunnet frykt for undersøkelsen og tidligere besvimt. Helena var veldig imøtekommende og rolig. Hun forklarte alt hun gjorde og tok det i ett rolig tempo etter mitt ønske.
Jeg følte også at hun tok seg god tid til en prat først og besvarte mine spørsmål. Anbefales på det sterkeste! Det er definitivt til henne jeg skal dra neste gang også.
Svært kunnskapsrik og imøtekommende
Lege: Pål Wiktor SkrevetKjempegod oppfølging, profesjonell og gir en trygghetsfølelse ved at man blir ivaretatt. Han er også svært effektiv, og er opptatt av å få deg på stø kurs trygt og raskt.
Forklarer på en forståelig måte hvordan interaksjonen med kroppen og medisiner virker, og er nøye med å kontrollere blodtrykk og puls etc.
Han behandler deg som pasient med respekt og forståelse.
Kunne ikke vært mer fornøyd. Hadde det bare vært flere som han.
A++
Empatisk, nysgjerrig og kunnskapsrik
Lege: Pål Wiktor SkrevetJeg synes Pål Wiktor er en åpen, empatisk, nysgjerrig og kunnskapsrik lege. Under behandling diskuterer vi forskjellige strategier og medisiner, og jeg føler at vi sammen kommer frem til best mulig løsning. Han er tydelig og klar i sin kommunikasjon. Han er vitebegjærlig og vil lære mer om både pasientens ve og vel og nyttige alternativer til behandling. Anbefaler dr. Wiktor på det varmeste.
Her blir du ivaretatt!
Lege: Stine Fremming SkrevetStine Fremming er en vanvittig dyktig lege som tar deg på alvor, noe som er ytterst viktig da folk har et særs individuelt smertebilde hva gjelder menstruasjon og annet. Hun var empatisk og gjorde det enkelt for meg som pasient å "overcome" frykten for gyno-stolen. Stemmen var rolig og behagelig gjennom hele forløpet. Hun forklarte alt hun gjorde underveis, og "leste" meg som pasient når de mer ubehagelige testene skulle gjennomføres (les; hun forklarte paralelt som det ble utført, slik at det allerede var ferdig før man klarte å prosessere (og begynne å stresse). God oppfølgning og generelt svært kompetent lege.
Tok problemet ikke på alvor
Lege: Anne Marie Loven SkrevetVi har vært hos henne pga atopisk eksem som var veldig godt synlig. Legen spurte mest om hva vi gjør uten å gi konkrete råd.
Les alle vurderingene
Les alle publiserte brukervurderinger på Legelisten.no.
Dette er en Pluss-tjeneste. Kjøp gir full Pluss-tilgang.